FLAMANT

Belgická značka nábytku a doplňků Flamant je synonymem spojení různých stylů a období. Její komfortní a elegantní nábytek si vybírá to esteticky nejkrásnější,nejhodnotnější a funkční z celého světa.

Flamant byl založen jako rodinná firma bratrů – Alexe, Gea a Jacquese. Originální myšlenka Flamantu byla založena na obnově starožitného nábytku a dekorativních předmětů s citem pro perfektní spojení mezi minulostí a přítomností. Tento koncept je od počátku ústředním motivem každé Flamant kolekce.

Sortimentem tvořící kompletní designový příběh jsou barvy a tapety, které se staly velice důležitou součástí kolekcí. Doprovázejí zařizování domovů nábytkem a bytovými doplňky.

YVES DELORME

Francouzská značka Yves Delorme, která byla založena v roce 1845 Ernestine Fremaux a jejím manželem, je dnes luxusní značkou s největší kolekcí ložního prádla na světovém trhu.

Kromě kolekce ložního prádla a ručníků Yves Delorme nabízí i luxusní noční košile, župany, vonné svíčky a parfémy.

Všechny produkty jsou vyráběné v lokální francouzské továrně. Do dnešního dne je společnost udržovaná jako rodinná značka a nyní ji vedou bratři Amaury a Alban Fremaux a prodávají ji v 71 zemích světa.

MARIAGE FRÈRES

Od roku 1854 nabízí Mariage Frères nejširší sortiment nejkvalitnějších čajů na světe. Ve své nabídce má přes 800 druhů až z 36 zemí, kde vlastní i svoje vlastní čajové plantáže. V zastoupení má všechny typy čajů – bílý, žlutý, zelený, černý, modrý červený čaj, ale i speciální čaje, které jsou stařené, uzené nebo připravené dle tradičních receptur.

Značka Mariage Frères nabízí také luxusní porcelán, sklo, konvičky a všechny doplňky, které ke konzumaci a uchovávaní čajů potřebujete. Vše je z nejkvalitnějších materiálů, krásný a funkční design dle pravidel čajových ceremonií.

Speciální kolekci doplňují cukrovinky, sušenky, želé a čokolády s čajovou příchutí.

Mariage Frères k čaji přistupuje jako k nejdražším pokladům světa a dbá o to, aby se k vám na stůl dostal dokonalý.

DES POTS

Holandská společnost Des Pots byla založená v roce 1989 a je výrobcem keramických, porcelánových, skleněných a kameninových dekorací. Majitelé a jejich spolupracovníci společně vymýšlejí neotřelé designy pro ty nejoriginálnější výtvory. Všechny výrobky jsou umělecké a originální. Značka Des Pots si zakládá na dobrých vztazích jak ve vlastní společnosti, tak i se svými zákazníky. Proto si pečlivě vybírají, kdo jejich umění může ve světě zastupovat. Máme radost, že jsme to právě my.

ZOEPPRITZ

Německá textilní značka Zoeppritz byla založena již v roce 1828 a jako první milník se dá považovat její prezentace na slavné Světové výstavě 1851 v Londýně v Křišťálovém paláci, která ji otevřela dveře do celého světa. Po celé léta přizpůsobovali produkci dle dění ve světě a spolupracovali se slavnými značkami. Jednou z nich je i americký Disney. Dnes si Zoeppritz zakládá na ekologickém způsobu výroby a ochraně přírody.

ATELIERS C&S DAVOY

Je designový ateliér, který se inspiruje sbírkami umění a kuriozit a vytváří jejich dokonalé repliky. Značka Ateliers Caroline & Stéphane Davoy nabízí klasické, kontemporární a etno objekty, zrcadla a malé kusy nábytku, které obzvláštní každý prostor.

TROVELORE

Krásné ručně vyšívané brože pocházejí z rukou dvou sester Dhruti a Seemi, které jim dodávají tradiční zdobený vzhled z orientální Indie a jednoduchý a přírodní styl z arizonské Ameriky. Kvalitou a propracováním vznikají velice originální a krásné šperky.

GEORGE’S TASTE CASHEWS

Premiové, zdravé a 100% organické královské kešu ořechy z Indie. V dostání v přírodní variantě nebo pražené podle autentické indické receptury. Když najdete produkt, který je dražší než ostatní, tak je zatím většinou logický důvod. Kešu od George’s Taste jsou opravdu jen ty velké, čisté a celé – jako diamanty.